Masaż bańkami chińskimi to skuteczna metoda walki z cellulitem. Pobudza on krążenie krwi a tym samym przyspiesza proces oczyszczania organizmu z toksyn, złogów i zbędnych metabolitów. Po serii zabiegów skóra staje się jędrniejsza i gładsza. Bezogniowe gumowe bańki chińskie, którymi zabieg jest wykonywany to nowoczesne osiągnięcie chińskiej medycyny naturalnej.
ukryj

Masaż gorącymi kamieniami to zabieg głęboko relaksacyjny i regeneracyjny. Poprawia kondycję skóry, wprowadza w stan równowagi psychofizycznej i odprężenia. Poprzez głębokie rozgrzanie obniża napięcie mięśni i stawów, a także przyspiesza ich regenerację. Polepsza metabolizm przez co wspomaga usuwanie zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn. Gorące kamienie pobudzają krążenie krwi co sprzyja odżywieniu i dotlenieniu komórek organizmu.
ukryj

Masaż miodowy - detoksykacyjny to połączenie masażu z wykorzystaniem preparatu, którego głównym składnikiem jest naturalny miód. Przyczynia się on do udrożnienia układu limfatycznego oraz stymulacji wydzielania gruczołów potowych. Poprzez masaż usuwane są szkodliwe substancje z naszego organizmu (sole, złogi, toksyny), które są przyczyną schorzeń i dolegliwości bólowych. Masaż miodem poprawia krążenie i ukrwienie, działa regeneracyjnie, przeciwzapalnie a zarazem relaksacyjnie.
ukryj
Masaż gorącymi stemplami ziołowymi to połączenie masażu z aromaterapią- mieszanką leczniczych ziół zawiniętych w bawełniany materiał. Zabieg stemplami uśmierza ból, obniża napięcie mięśni, usuwa toksyny, przyspiesza przemianę materii, ujędrnia skórę, a także pobudza regenerację organizmu. Masaż wskazany jest dla osób o słabym krążeniu, zimnych dłoniach i stopach oraz przemęczonych.
ukryj
Masaż bambusami to zabieg wykorzystujący różnej grubości i długości pałki bambusowe oraz miotełki bambusowe. Masaż ten działa relaksująco i odprężająco na zmęczone mięśnie. Przyspiesza krążenie krwi i limfy, drenuje, modeluje sylwetkę oraz poprawia samopoczucie. Masaż bambusami wskazany jest dla osób przemęczonych, z bólami głowy, pleców i mięśni.
ukryj
Masaż świecami to połączenie masażu i aromaterapii. Rytualne świece do głębokiego odprężającego masażu zostały utworzone z mieszanki szlachetnych maseł i olejów roślinnych. Bazę stanowi masło shea, które zostało wzbogacone woskiem pszczelim oraz olejem jojoba. Oprócz korzystnego wpływu na psychikę, ma on wpływ na skórę i mięśnie- skóra staje się elastyczna, jędrna, nawilżona i odżywiona, a mięśnie rozluźnione i ukrwione.
ukryj

 

KONTAKT: Masaże i Akupresura Szklarska Poręba
ul. Franciszkańska 36a, Szklarska Poręba
tel.: 721 636 174
Masaże i Akupresura Mała Kamienica
Mała Kamienica 85
tel.: 608 058 029